خدمات طراحی سایت

بهترین سایت های موجود در اینترنت از بهترین تکنولوژی های موجود بهره برده اند و رمز موفقیت این سایتها همگام بودن با فناوری مدرن و نوین می باشد. تیم تخصصی طراحی و توسعه وب اعتباران با تجربه ارزنده و در عین حال استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا در حوزه طراحی و توسعه وب فعال می باشد. شما می‌توانید با آرمش خاطر از بروزبودن تکنولوژی‌های وب‌سایت خود خاطرجمع باشید و همواره بالاترین فناوری را در وب‌سایت خود تجربه کنید. همچنین استفاده از این مهارت در بالا بردن امنیت وب‌سایت نقش بسزایی دارد.

تیم تخصصی طراحی وب هامن با داشتن کادر متخصص توسعه وب می تواند راهگشای این نیاز باشد. شناخت همه جانبه متخصصین گروه نسبت به امکانات طراحی و توسعه وب و تجهیز گروه به جدیدترین فناوری های وب، بهترین پشتوانه مشاوره در وب می باشد.

هاست،‌دامنه، آی‌پی اختصاصی

تیم تخصصی هاستینگ و شبکه هامن با کسب تجربیات گوناگون طی سال‌های گذشته و کسب دانش و فناوری روز دنیا، همواره در کنار شما و نگهدار وب‌سایت و اطلاعات شما اند. اعضای این تیم به صورت ۲۴ساعته و با همه تلاش خود شبانه‌روز در جهت خدمت‌رسانی و ارتقای سطح کیفی و کمی سرورهای هامن تلاش می‌کنند.

همچنین ما به عنوان نماینده اخذ دامنه‌های ملی و بین‌المللی، بهترین دامنه‌ها را برای شما در کمتر از ۳دقیقه اخذ و فعالسازی می‌کنیم.

تبلیغات در گوگل

اگر به اهمیت تبلیغات در موتورهای جستجوگر بالاخص گوگل واقف هستید و می خواهید کالا و یا خدمات خود را در گوگل تبلیغ کنید ولی امکان دسترسی به کارتهای اعتباری را ندارید و یا از دانش فنی لازم برای ایجاد تبلیغات در گوگل بهره مند نیستید و یا اصلآ وقت کافی برای ایجاد و مدیریت تبلیغات در گوگل را ندارید، ما این کار را برای شما در سریع‌ترین زمان ممکن به همراه مشاوره تخصصی انجام می‌دهیم.

شبکه‌های اجتماعی، کانال‌های تلگرام، اینستاگرام

تخصص ما شبکه‌های اجتماعی است. افزایش فالوور و عضو را می‌توانیم بصورت تضمینی به شما ارائه دهیم. همچنین صفحات شما در اینستاگرام و کانال‌های تلگرام شما را ظرف چندروز پربیننده و عضو می‌کنیم. تبلیغات در صفحات برتر در بهترین زمان و نازلترین قیمت.

سئو و بهینه‌سازی سایت

امروزه اهمیت موتورهای جستجوگر بر کسی پوشیده نیست و صاحبان سایت‌ها و پورتال‌ها به دنبال کسب جایگاه بالا و برتر در این موتورها هستند. در حقیقت ارزش یک سایت به تعداد بینندگان آن می باشد. بدیهی ست سایت بدون بیننده هیچ ارزشی در وب ندارد هرچند بهترین امکانات و ظریفترین طراحی را داشته باشد. امروزه تقریبا ۹۰درصد کاربران با جستجو در وب اطلاعات خود را پیدا می کنند.

گواهینامه امنیتی SSL

  • افزایش سئو و رنک وبسایت در گوگل
  • امنیت در تراکنش‌های وب‌سایت
  • افزایش امنیت سایت با استفاده از پروتکل HTTPS
  • اعتماد سازی بیشتر سایت برای کاربران و در نتیجه فروش بیشتر
  • تشخیص هویت سایت توسط سایر موتورهای جستجو
  • امنیت کاربران در تبادل اطلاعات با سرور
  • افزایش اعتبار سایت در میان کاربران و سایت‌های مشابه

 

ارائه‌ی مشاوره‌ی رایگان توسط همکاران ما و پیشنهاد راهکارهای مناسب جهت کسب و کار شما در دنیای مجازی.

نمونه‌های کار ما بیانگر میزان توانمندی و تخصص ما می‌باشد.