وکیوم تابلو سازی

مزیت تابلو وکیوم نسبت به تابلو های برجسته چلنیوم، پلاستیک، استیل، اپوکسی، رزینی، عمق بیشتر و سه بعدی بودن سطح روی ​حروف می باشد. از مزایایی بسیار زیاد این نوع تابلو میتوان به مواردی اشاره کرد که کمتر تابلوی میتواند دید کاملی مشابه با این نوع حروف برجسته داشه باشد. در بعضی از طرح ها فقط فرم کرو و نیم دایره ای میتواند چشم ها رو محو زیبایی تابلو کرده و فلت بودن طرح پیام خاصی به مخاطب ارسال نمیکند. ایجاد فرمها و حجمهای خاص و چشمگیر سه بعدی بر روی حروف به گونه ای که با دیگر روشها امکان پذیر نیست توانایی اجرای نورپردازی های ترکیبی و بسیار چشم نواز که امکان آن در روش های دیگر موجود نیست. سبکی و در عین حال انعطاف پذیری در مقایسه با طلقهای پلکسی یکپارچگی و استحکام حروف و دوام و عمر بیشتر توانایی شبیه سازی حروف ریخته گری شده برنج و آلومینیوم و دیگر فلزات، در حالیکه از نظر قیمت و وزن چند برابر از آنها کمتر است. سطوح نرم و محدب و مقعر دو بعدی و سه بعدی از مشخصه های اصلی و جدا ناپذیر حروف وکیوم است که در روشهای دیگر دیده نمیشود. و این انحناها و شکستهای خاص نور در آنها، دید منحصر به فرد سه بعدی در حروف را ایجاد میکند. کاملاً ضدآب و مقاوم به شرایط محیطی آفتاب، ضربه، باران و برف، باد،گرد و غبار، رطوبت و … می باشد.  این نوع تابلو 3D به تازگی وارد بازار تابلوهای تبلیغاتی در کشور شده و جذابیتی بی نظیر و دیدی عالی به مشتری منعکس می نماید.

دستگاه وکیوم تابلو سازی

برای ساخت تابلو وکیوم میبایست طرح حروف وکیوم که در برنامه ​مکس طراحی ​شده​، را با دستگاه ​CNC قالب چوبی که از هر طرف 3 سانت ​عمق داده شده باشد تهیه کرد. بعد از تهیه قالب توسط دستگاه خلاء ترمو فرمینگ پلکسی روی قالب کشیده شده و با گرمای داخل دستگاه پلکسی به فرم قالب درآمده و بعد از این مراحل میتوان حروف وکیوم شده را با دستگاه مخصوص برش داد. حروف وکیوم را میتوان با استیل رینگی به مشتری عرضه کرد که ساختار این دو محصول جلوه زیبایی به تابلو خواهد داد. قیمت حروف وکیوم با توجه به مراحل بیشتر ساخت و نوع اجناس مصرفی نسبتا” بالاتر از انواع دیگر حروف برجسته می باشد. پس از طراحی قالبی چوبی برای حروف توسط دستگاه سی ان سی برش خورده و آماده ​میگردد، قالب چوبی در دستگاه حرارتی صنعتی و تحت خلاء بر روی ورق های پلکسی یک تکه پرس میشود. بعد از پرس، شده بر روی پلکسی برجسته و 3 بعدی میشود. در مرحله بعدی روی میز مخصوص برش حروف جداسازی شده و در برخی موارد قابلیت رنگ پذیری و آبکاری کروم را دارد. که حروف وکیوم فانتا کروم را میتوان به مشتری ها عرضه نمود. در این مرحله حروف برجسته آماده لبه زدن میشود

این دستگاه دقیقا چه‌کار می‌کند؟

ساخت تابلو سه بعدی وکیوم توسط دستگاه تمام اتوماتیک و با حرارت دادن پلکسی گلاس انجام می گیرد.به این صورت که بعد از طراحی حروف ، الگوی کار توسط دستگاه cnc برش داده شده و روی دستگاه وکیوم قرار می گیرد و در مرجله بعد ورق پلکسی گلاس روی الگوی کار قرار گرفته و حرارت داده می شود.

ویژگی‌های این دستگاه چیست؟

این دستگاه از جمله جدیدترین تجهیزات این زمینه استفاده می‌گردد.

نرم افزار اختصاصی

دستگاه لیزر حروف ساز چنلیوم مجهز به نرم افزار اختصاصی جهت دقت بسیار بالای ساخت حروف چلنیوم

قابلیت بالا

قابلیت ساخت انواع حروف چنلیوم و آلومینیوم

دقت

ساخت حروف چنلیوم از قطر ورق 0.2 تا ورق 1.5 میلیمتر

سرعت

سرعت ساخت 400 متر لبه چلنیوم در روز