چلنیوم ساز

این دستگاه عملیات خم مربوط به لبه های چلنیوم را به همراه برش قسمتهای لازم انجام میدهد .

جاهایی که باید خم خورده بشود خم می شود و جاهایی که باید به صورت 45 درجه یا قائم خم زده بشود خط می اندازه تا مونتاژ کار بر اساس خط شکل می دهد.

این دستگاه دارای چند موتور است که شامل ، موتور چرخشی ، موتور برش و غلطک ها که کار خم ها رو انجام میدهند . اپراتوری دستگاه خیلی مهم اس و نقش اپراتور بسیار حائز اهمیت است.

اپراتور قبل از این که کار کند بایداز طریق نرم افزار لیزر رو با حروف چلنیوم کالیبره کنند. این کار زمان 10 دقیقه میبرد ولی اگر انجام نشود پلکسی برش خورده با حروف چلنیوم خطای 2 الی 3 میلیمتری خواهد داشت. و این در اجرا خودش رو نشان میدهد . این دستگاه بدون خطا روی فونت فارسی هست و بدون هیچ محدودیتی حتی نستعلیق رو هم ساپورت می کند . دریافت دستور هم از نرم افزار کورل انجام میشد .

دستگاه چلنیوم ساز

دستگاه چلنیوم  با استفاده از موتورهای پرقدرت و نرم افزار حرفه ایی می تواند انواع حروف چنلیوم را به سرعت و ظرافت ویژه تهیه نماید. در واقع دستگاه چنلیوم سازی ابزاری پیشرفته و مورد نیاز برای هر مرکز دستگاه چنلیوم تابلوسازی می باشد.

دستگاه چلنیوم میتواند به سرعت با گرفتن فایل از کامپیوتر عملیات برش و خم چنلیوم را انجام داده و سفارشات شما را آماده نماید.

دستگاه خم چلنیوم دستگاهی است که که برای ساخت حروف چلنیوم از آن استفاده می شود. در واژه چلنیوم حروف کانالی هستند . دور حروف خم خورده میشود و به وسیله پلکسی که با دستگاه لیزر برش خورده مونتاژ میشود و شکل حروف به دست می آید. دستگاه چلنیوم روی حروف 7 سانتی متر و 9سانتی متر و 11سانتی متر  قابلیت کار دارند.

اپراتور دستگاه چلنیوم چه مواردی را انجام میدهد؟

دقت دستگاه بر می گردد به اپراتوری دستگاه ولی اساس خود دستگاه هیچ گونه مورد غیر قابل تنظیم ندارد و با توجه به سیستم جدیدی که دارد سیستم انتقال فایل آن از رایانه به صورت مستقیم هست و بحث فونت های فارسی هم تاکید می کنیم که بدون هیچ خطایی روی فونت های فارسی قابل فعالیت است و هیچ گونه خطایی ندارد.

نمونه مشابه هم دارد به صورت دو مدل از این دستگاه در بازار وجود دارد ، یک مدل پنوماتیکی هستند و یک مدل دیگر هم به صورت درایور و موتور هست که مدل موجود همان درایور و موتور است هم جک ها و هم تیغ های برشی از درایور فرمان می گیرند و موتور روند اجرا را فعالیت میکند .اپراتور میتواند تمام این موارد به دلخواه تنظیمات انجام دهد.

 

ویژگی‌های این دستگاه چیست؟

این دستگاه از جمله جدیدترین تجهیزات این زمینه استفاده می‌گردد.

نرم افزار اختصاصی

دستگاه لیزر حروف ساز چنلیوم مجهز به نرم افزار اختصاصی جهت دقت بسیار بالای ساخت حروف چلنیوم

قابلیت بالا

قابلیت ساخت انواع حروف چنلیوم و آلومینیوم

دقت

ساخت حروف چنلیوم از قطر ورق 0.2 تا ورق 1.5 میلیمتر

سرعت

سرعت ساخت 400 متر لبه چلنیوم در روز