ورق کامپوزیت آلومینیوم ورق ایست از جنس آلومینیوم و پلی اتیلن که با قرار گیری دو ورق آلومینیوم در دو طرف ورق پلی اتیلن ساخته می شود.از موارد مصرف تابلو کامپوزیت می توان در صنعت خودرو سازی،هواپیما سازی و ساختمان سازی اشاره داشت.و اما کاربرد ورق کامپوزیت در صنعت چاپ و تبلیغات در هنر تابلو سازی می باشد.تابلو کامپوزیت نقش یک زمینه تمیز و تکمیل کننده برای قرارگیری حروف چلنیوم ، استیل ، فلزی ، حروف لاسوگاسی ، حروف ال ای دی ، حروف روان و.. را بر روی خود را دارد.که از موارد کاربرد آن برای سردر مغازه ها و مجتمع های تجاری ، اداری می توان اشاره کرد.

تابلو کامپوزیت
تابلو کامپوزیت

انواع تابلو کامپوزیت

با نگاهی در سطح شهر با انواع مختلفی از تابلو کامپوزیت از نظر رنگ ، سایز و طراحی مواجه می شویم.همانطور که قبلا هم اشاره کردیم کامپوزیت ها در تابلو سازی بیشتر جنبه ی نمای زیر کار را دارند.تابلو کامپوزیت به عنوان بستری برای قرار گیری حروف چلنیوم ، استیل ، فلزی و نئون است.که آن ها را با نام هایی چون تابلو کامپوزیت چلنیوم و تابلو کامپوزیت مغازه ، فیکس ، HL و هنگ می شناسند.

مزایای تابلو کامپوزیت

حاوی آلیاژی با دوام ، مقاوم و سبک می باشد

قابل پیاده سازی با کالیته رنگی زیاد

بستری مناسب برای نصب انواع حروف

در برابر شرایط آب و هوایی و اشعه ماورا بنفش مقاوم

به راحتی می توان آن را فرم و شکل دلخواه خم کرد و فرم داد

قابل شستشو

ضد زنگ

ضد حریق و رطوبت

قیمت تابلو کامپوزیت

ابعاد ورق کامپوزیت 3.20 در 1.25 می باشد.وقیمت تابلو کامپوزیت نیز بر مبنای متر مربع محاسبه می کنند.
کامپوزیت ها در انواع مختلف از نظر رنگ ، ضخامت ورق ، نوع جنس که نانو و معمولی می باشد در بازار موجود است.که قیمت گذاری تابلو کامپوزیت با توجه به موارد بالا و همچنین روش ساخت و زیر سازی تابلو کامپوزیت قیمت گذاری می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.