عوامل موثر در زیباسازی تابلو تبلیغاتی،تابلوی سردر مغازه ، فروشگاه ، شرکت یا یک دفتر کار شناسنامه آن بشمار می آید.و اینکه یک تابلو تبلیغاتی در چه شرایطی نصب شود علاوه بربهتر دیده شدن تابلو ، تاثیر زیادی نیز در نمای فضای شهری دارد .

تابلوسازی
تابلوسازی

از جمله عوامل موثر در زیباسازی تابلو تبلیغاتی چیدمان تابلوهای تبلیغاتی می باشد.استفاده انبوه از تابلو های تبلیغاتی با ترکیب رنگی ناهمگون و ابعاد های مختلف در یک مکان به صورت نزدیک به هم نه تنها نمی تواند تاثیر مطلوبی در جذب مشتری داشته باشد.بلکه باعث دلزدگی از آن مکان و سردرگمی نیز می شود.

اخیرا در اکثر کشورها برای تبلیغات شهری و نصب تابلوهای تبلیغاتی مواردی همچون ارتفاع مجاز از زمین ، ابعاد تابلو ، تعیین مرز برای نصب عمودی یا افقی بودن تابلو ، رنگ و فونت بکار رفته در تابلو قوانینی درج شده است.که پیروی از آن قوانین نظم و زیبایی خاصی به محیط می بخشد.که نه تنها نظم شهر مخدوش نمی کند بلکه آن تابلوها جلوه زیبایی به منظر شهری ارائه می کنند.مشتری پسندتر شده و می توانند به هدفی که برای آن طراحی و پیاده سازی شده اند دست یابند.

تابلو چلنیوم
تابلو چلنیوم

عوامل موثر بر زیبایی تابلو مغازه:


یکی از عوامل موثر بر زیبایی سازی تابلو تبلیغاتی خوب داشتن یک چهارچوب کلی و مناسب است.که در آن شغل ، کالا و خدمات مد نظر قرار داده شود و موقعیت مکانی کسب و کار مشخص شده باشد.

البته نه به آن مفهوم که تابلویی شلوغ و بهم ریخته که هیچ زیبایی نداشته که در ذهن ماندگار شود داشته باشیم.بلکه باید به کامل ترین شکل ممکن حرفه و برند خود را به مشتری معرفی کنیم.

اگر همه ی این موارد توسط یک تکنسین کار ماهر و مجرب صورت پذیرد قطعا در زیبا سازی تابلو ساخته شده تاثیر دارد و در تبلیغ و جذب مشتری تاثیر فراوانی دارد.


رنگ آمیزی:

روانشناسی و انتخاب رنگ مناسب و گاهی استفاده از رنگ های متضاد می تواند زیبا سازی تابلو تبلیغاتی را چند برابر کند.


نورپردازی و افکت نوری در تابلو:


همه ی ما تاثیر نور را در فضاهای مختلف از جمله نمای یک ساختمان ، دکوراسیون یک طلا فروشی و…دیده ایم.قطعا نورپردازی و افکت نوری که ناشی از آن است زیبا سازی تابلو تبلیغاتی را چندین برابر می کند. در حرفه تابلو سازی نیز جز یکی از مهمترین و اصلی ترین عوامل به شمار می آید.بنابراین افکت های نوری استفاده شده در تابلو ها به ویژه حروف چلنیوم ، لایت باکس ، فلکسی و استفاده از رنگ هایی که در طیف نوری منعکس می شود بسیار مهم است.

تابلو چلنیوم
تابلو چلنیوم


حجیم سازی تابلو:


چاپ سه بعدی تابلو ، بعد دادن به نوشته از جمله خلاقیت های جدید در صنعت تابلو سازی به حساب می آید . که با یک طراحی خلاقانه ، نورپردازی و انتخاب متریال مناسب به شما یک تابلو تبلیغاتی خوب می دهد که تاثیر زیادی در زیباسازی تابلو تبلیغاتی دارد.


گرافیک سازی در تابلو


همه ی ما در طول شبانه روز از مکان ها و خیابان های زیادی عبور می کنیم.که گاه ناخواسته لحظه ای جذب یک تبلیغات محیطی شده و اگر نیاز به آن محصول داشته باشیم سعی میکنیم سریعتر آدرس و شماره آن را برداشته.و اگر به آن نیاز نداشته باشیم آن برند به دلیل تاثیر زیبایی که در ذهن ما داشته فورا در ذهن ما نقش می بندد.که بعدا در صورت نیاز به آن رجوع کرده یا به آشنایان خود آن را معرفی کرده پس سعی کنید همیشه تابلویی بسازید و به مخاطب خود معرفی کنید که باعث برند سازی شما شود نه صرفا هزینه ای را بر هزینه های شما اضافه کرده باشد.


ما در هامن گروپ با ارائه طراحی های خلاقانه ، ساخت و نصب هوشمندانه آماده خدمت رسانی به شما می باشیم تا بتوانیم یک تابلو تبلیغاتی خوب که در شان برند شما باشد را به شما ارائه دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.